Aktualności

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Sumo

Liczna 17 -osobowa ekipa Akademii brała udział w zawodach SUMO w Pyrzycach. Pod okiem trenerek Natali Brzykcy i Kamili Busse, nasi zawodnicy wywalczyli 6 medali.

Dwa brązowe medale

Vanessa Machnicka w Rosyjskim Orenburgu zdobywa brązowy medal w rywalizacji Seniorskiej z cyklu Pucharu Europy, natomiast na następny dzień Eliza również wywalczyła brązowy medal !

Vanessa Machnicka V-ce Mistrzynią Polski!

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski to ostanie Mistrzowskie zawody w pierwszym półroczu roku 2019

Poznańska Dziecięca Liga Judo

Poznańska Dziecięca Liga Judo-losowanie

Joanna Milej z Medalem Mistrzostw Polski

Brązowy medal zawisł na szyi naszej podopiecznej podczas Akademickich Mistrzostw Polski rozgrywanych w Pile. Gratulacje dla zawodniczki a zarazem trenerki naszej Akademii Judo Poznań.

Echa sukcesu Angeliki nie milkną!

Srebrny medal Angeliki na Światowych Igrzyskach Olimpiad Specjalnych w Abu Dhabi został doceniony również przez władze Poznania.

Weekend pełen wrażeń na tatami! :)

Grupy dzieci i młodzików startowały w Mistrzostwach Wielkopolski Szkół Podstawowych w Poznaniu i w turnieju Judo Legia Cup 2019 w Warszawie.