Aktualności

Przyczepa medali przyjechała do Poznania

To już nie worek, a przyczepa medali. 33 krążki zdobyli zawodnicy Akademii Judo na VI Otwartych Mistrzostwach Judo. Zawody dla dzieci urodzonych w latach 2004-2010 zostały rozegrane w Tuliszkowie.

Sukces Akademii w Bytomiu

– Dla takich zawodników chce się pracować! – tak podsumowała występ swoich podopiecznych Barbara Jopek. Wszystko za sprawą dobrego występu zawodników Akademii Judo w międzynarodowym turnieju dla dzieci i młodzików International Judo League, który w sobotę 8 kwietnia odbył się w Bytomiu.

Natalia Brzykcy – podwójna mistrzyni Polski – powołana na mistrzostwa Europy

Strzelce Opolskie szczęśliwe dla Akademii Judo, a w szczególności dla Natalii Brzykcy, która w niedzielę 2 kwietnia wywalczyła tytuł podwójnej mistrzyni Polski w sumo. Poznanianka była najlepsza wśród seniorek indywidualnie oraz w kategorii open, czym przypieczętowała swoją obecność w kadrze na Mistrzostwa Europy w Sumo, które w dniach 21-23 kwietnia odbędą się w Tbilisi.

Nowy przyjaciel Akademii Judo - Gazkomplex

Firma Gazkomplex została została nowym przyjacielem Akademii Judo Poznań. - Jestem bardzo zadowolony, że będziemy mogli współpracować - cieszy się Radosław Miśkiewicz, prezes Akademii Judo Poznań.

3 złota piechotą nie chodzą

Akademia Judo Poznań najlepszą żeńską drużyną Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorek w Judo. Łupem klubu ze stolicy Wielkopolski padły także dwa złota i jedno srebro w zmaganiach indywidualnych.

Koniec tygodnia, początek sukcesów

Tak ogromną uwagę przykuła w ostatni weekend Eliza Wróblewska. Nie mniejszą przykuły też pozostałe sukcesy Akademii Judo! 2 dni weekendu, 4 medale zawodów krajowych i międzynarodowych.

Złoty Suchy Las

Najwyższe stopnie podium dla Kacpra Kubiaka i Agaty Szafran – to bilans sukcesów Akademii Judo z Pucharu Polski Juniorów i Juniorek młodszych. Sobotnie zmagania w Suchym Lesie udowodniły rosnącą formę poznaniaków.

Zwycięska passa Natalii Brzykcy trwa

Przewidywania stały się faktem! Natalia Brzykcy zwyciężczynią niedzielnego Pucharu Polski w Sumo rozegranego w Brzegu Dolnym. Poznanianka zdobyła tym samym bezcenne punkty w drodze do kwalifikacji na tegoroczne mistrzostwa Europy.

Czas na medal

Natalia Brzykcy stanie w niedzielę przed szansą na sukces. Zawodniczka Akademii Judo wybiera się do Brzegu Dolnego, by walczyć na matach Pucharu Polski w Sumo. Pojedzie tam jako faworytka.

OLIVIA PIECHOTA THE BEST

Bardzo miła wiadomość dotarła do nas z Londynu gdzie nasza zawodniczka OLIVIA PIECHOTA została najlepszą zawodniczką kategorii juniorek młodszych w Wielkiej Brytani