Aktualności


Zwycięska passa Natalii Brzykcy trwa

Zwycięska passa Natalii Brzykcy trwa

Przewidywania stały się faktem! Natalia Brzykcy zwyciężczynią niedzielnego Pucharu Polski w Sumo rozegranego w Brzegu Dolnym. Poznanianka zdobyła tym samym bezcenne punkty w drodze do kwalifikacji na tegoroczne mistrzostwa Europy.


Czas na medal

Czas na medal

Natalia Brzykcy stanie w niedzielę przed szansą na sukces. Zawodniczka Akademii Judo wybiera się do Brzegu Dolnego, by walczyć na matach Pucharu Polski w Sumo. Pojedzie tam jako faworytka.


OLIVIA PIECHOTA THE BEST

OLIVIA PIECHOTA THE BEST

Bardzo miła wiadomość dotarła do nas z Londynu gdzie nasza zawodniczka OLIVIA PIECHOTA została najlepszą zawodniczką kategorii juniorek młodszych w Wielkiej Brytani


Doświadczenie reprezentacyjne zebrane

Doświadczenie reprezentacyjne zebrane

Powołani do reprezentacji Polski w judo juniorów młodszych Agata Szafran i Kacper Kubiak wzięli udział w turnieju Pucharu Europy w Zagrzebiu. Zmagania w chorwackiej stolicy przyniosły zawodnikom Akademii Judo Poznań możliwość obycia się w kadrze narodowej.


Srebrne dziewczyny

Srebrne dziewczyny

Dwa drugie miejsca zdobyły zawodniczki Akademii Judo w turnieju Pucharu Polski Juniorów i Juniorek rozgrywanym w sobotę w Luboniu. Srebrem mogą pochwalić się Vanessa Machnicka za zmagania w kategorii 57 kg oraz Eliza Wróblewska wśród zawodniczek ważących do 70 kg.


Starcie Akademii Judo z mistrzami olimpijskimi

Starcie Akademii Judo z mistrzami olimpijskimi

Od poniedziałku do środy żeńska kadra Akademii Judo miała okazję trenować z aktualnymi mistrzami olimpijskimi. Vanessa Machnicka, Eliza Wróblewska i Joanna Milej podpatrywały m. in. mistrzynię olimpijską i dwukrotną mistrzynię świata Majlindę Kelmendi oraz mistrza olimpijskiego, świata i dwukrotnie Europy Lukasa Krpalka.


Kwiat młodzieży Akademii

Kwiat młodzieży Akademii

Z dziewięcioma medalami wrócili zawodnicy Akademii Judo z zawodów w niemieckim Spremberg. Międzynarodowy Puchar Kwiatu Wiśni odbył się w minioną niedzielę za naszą zachodnią granicą.


O medalach trzech z Czech

O medalach trzech z Czech

Złota Elizy Wróblewskiej i Joanny Milej, brąz Vanessy Machnickiej oraz miejsce w czołowej dziesiątce Kamili Busse – z takim wynikiem wraca Akademia Judo z Grand Prix w Ostrawie. Czeskie zmagania były nader udane dla podopiecznych trenera Radosława Miśkiewicza.


ZAKOPOWER

ZAKOPOWER

Była moc, zakopiańska moc! Od 1 do 11 lutego trenowaliśmy w zimowej stolicy Polski z Masakim Negishi. Swoją pomocą udowodnił, że Kraj Kwitnącej Wiśni spokojnie mógłby nazywać się Krajem Kwitnącego Judo.


Mistrzostwa Wielkopolski 2017

Mistrzostwa Wielkopolski 2017

Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci,Młodzików, Juniorów Mł, Juniorów w Judo- Poznań 19.02.2017 Zawody rozpoczęły się od wyróżnienia osób, które uplasowały się na pozycjach od 1 do 3 w rankingu województwa wielkopolskiego w judo w roku 2016. Zawodnicy udekorowani zostali statuetkami i listami gratulacyjnymi.