Aktualności


Szlifowanie Diamentów

Szlifowanie Diamentów

"Diamenty" z Akademii Judo rozpoczęły szlifowanie swojej formy na Campie w Elblągu. Ponad 800 osób brało udział w treningach z naszym Polskim Mistrzem Waldemarem Legieniem. 15 osobowa grupa z Akademii przez 3 dni brała jak najwięcej z treningów aby w roku 2017 spełniać swoje sportowe cele , Trzymamy za wszystkich kciuki w 2017 roku


Życzenia Noworoczne

Życzenia Noworoczne

Wiemy wiemy to już 2017 rok więc żeby Wam umilić ten rok składam najserdeczniejsze Życzenia !!!


Zajęcia osób niepełnosprawnych w Poznańskim Dojo w Poznaniu przy ul. Taborowej 1

Zajęcia osób niepełnosprawnych w Poznańskim Dojo w Poznaniu przy ul. Taborowej 1

W 2017 roku Oddział Regionalny Stowarzyszenia Olimpiady Specjalne Polska Wielkopolskie - Poznań uczestniczy w programie Ministerstwa Sportu i Turystyki - Upowszechnianie sportu osób niepełnosprawnych


Mate 2016 rok - podsumowanie

Mate 2016 rok - podsumowanie

365 dni kończy się w roku 2016 dla naszego klubu bardzo udanie, a nawet bardzo duży wzrost poziomu sportowego. Akademia Judo na chwilę obecną jest pierwszym klubem Judo w Poznaniu i Wielkopolsce , natomiast w Polsce plasujemy się na 5 miejscu. Z pośród wszystkich klubów Akademia Judo , zajmuję 7m w Poznaniu , 9 m w Wielkopolsce oraz 59m w Polsce. Jest to największy wyniki w historii naszego klubu. Chcesz dołączyć do naszej Akademii Judo Poznań , nie czekaj czekamy na Ciebie.


IV Gala Akademii Judo

IV Gala Akademii Judo

Jak na uroczystym wręczeniu Oscarów było na naszej IV Gali Sportu Akademii Judo! Cudowne panie w cudownych kreacjach, piękni mężczyźni w pięknych garniturach, a do tego szczypta niebalnego artyzmu. To był udany i niezapomniany wieczór!


Gimnazjada 2016

Gimnazjada 2016

Zawody już za nami, Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych to już historia lecz zakończoną dwoma medalami , Srebrny medal wywalczył Jakub Mrozek natomiast brązowy medal Piotr Muszyński . Niska frekwencja naszych zawodników ponieważ nasi zawodnicy mają okres roztrenowania i kumulują siły na nowy sezon startowy. Gratulujemy zawodnikom


Drużyna to Drużyna

Drużyna to Drużyna

Drużynowe zawody , to zupełne inne widowisko niż rywalizacja indywidualna. Tu wszyscy walczą o wspólny sukces jednego dnia.


Emocje nie z tej Ziemii

Emocje nie z tej Ziemii

W dniu 08.12.2016r. odbyły się w naszej szkole V Mikołajkowe Mistrzostwa Wielkopolski Szkół Specjalnych w Judo. Po raz pierwszy gościliśmy tak liczne reprezentacje aż 8 różnych placówek z terenu Poznania i okolic.


VII Sanata Claus o Puchar Burmistrza Mosiny

VII Sanata Claus o Puchar Burmistrza Mosiny

VII Santa Claus o Puchar Burmistrza Mosiny Turniej Drużynowy , zapraszamy jak co roku na inny turniej niż na co dzień ponieważ to są zawody drużynowe. Zapewnione będą emocję , wiele ciekawych walk , super doping kibiców no i walka o miano najlepszej drużyny zawodów. Zawody zostały wsparte przez Urząd Gminy Mosina.


IV Gala Akademii Judo

IV Gala Akademii Judo

Nadchodzi czas końca 2016 roku a wiec i czas na Gale podsumowująca działalność klubu. Dekorowani będą nasi medaliście Mistrzostw Polski, Osoby Niepełnosprawne , Dziecięca Liga Judo no i jak zawsze niespodzianka :) !!!