Aktualności


Darmowe zajęcia judo w ferie zimowe

Darmowe zajęcia judo w ferie zimowe

Kiedy?;- 30.01-10.02.2017 ferie zimowe Wiek?; - 3lata do 101lat :) Gdzie? - Akademia Judo Poznań ul .Głogowska 101 ub ul. Taborowa 1 Kontakt: - TEL.881575676 ;[email protected]


Akademia Judo w kadrze Polski

Akademia Judo w kadrze Polski

Niektóre z tych osób na dobre zagościło w kadrze narodowej swojej grupy wiekowej , inni powracają po kontuzji a zupełnie inni trafiają do kadry po raz pierwszy w swojej karierze sportowej.


Informacja na temat zbliżających się zawodów

Informacja na temat zbliżających się zawodów

Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci, Młodzików i Młodziczek, Juniorów i Juniorek Młodszych, Juniorów i Juniorek w Judo 1.TERMIN I MIEJSCE: 19.02.2017 /niedziela/ - dzieci, młodzicy/czki, juniorzy/rki młodsi/sze i juniorzy/rki


Wynajem sali Akademii ul. Taborowa 1

Wynajem sali Akademii ul. Taborowa 1

Szukasz miejsca do treningu? Mamy je dla Ciebie! Oferujemy do wynajęcia sale treningową wyłożoną matami Tatami (mata do Judo) o powierzchni 395m2. Jeśli potrzebujesz mniejszej, nie ma problemu – salę można podzielić na 3 równe sektory.


Takich Miłośników Akademii chcemy więcej !!

Takich Miłośników Akademii chcemy więcej !!

Dzisiaj, gdy z pewnością wszyscy już wypoczęli po niesamowitym Balu Akademii, My chcemy przedłużyć te szalone chwile udostępniając Wam mała galerię z tego wydarzenia. :)


Wynajem sali Akademii ul.Głogowska 101

Wynajem sali Akademii ul.Głogowska 101

Chcesz się "pokulać " ze swoim kumplem? lub zrobić sobie ranny trening na macie? - zapraszamy do nas na ul. Głogowska 101 . Akademia Judo Poznań oferuje sale wyłożoną Tatami w godzinach porannych od 8 do 15 na treningi w mniejszym gronie (prywatki, kulanki we dwoje, czy treningi indywidualne).


Obóz Judo w Izraelu

Obóz Judo w Izraelu

Agata Szafran , Eliza Wróblewska , Vanessa Machnicka -zawodniczki Akademii Judo Poznań, oprócz doskonałych treningów z kadrą Izraela wspominają tak właśnie obóz Judo w Izraelu u boku Yerden Gerbii- niech te dziewczyny zgarną tysiąc lików damy radę? A może Ty dołączysz do naszego klubu i wyjedziesz z nimi na taki obóz do Izraela??


Sponsor Akademii Judo Poznań

Sponsor Akademii Judo Poznań

Jeśli uważasz, że judo to sport podupadający na polskim rynku i nie warto inwestować w niego swojego czasu i pieniędzy, spójrz w naszą ofertę sponsorską. Sukcesy sportowe Akademii wpływają na publikacje w mediach, a te w linii prostej przeradzają się w ekwiwalent reklamowy i to nie mały! Przeczytaj, przemyśl i zadzwoń – opowiemy Ci więcej, bo oferta to tylko zarys współpracy a we współpracy jak w sporcie. Każdego sportowca trzeba traktować indywidualnie, dlatego również indywidualnie traktujemy wszystkich potencjalnych partnerów klubu. Ważne, by obie strony były zadowolone!


Poznańska Gala SPORTU 2017

Poznańska Gala SPORTU 2017

Stać wśród najlepszej 13 i to w dodatku koło zawodników z Igrzysk Olimpijskich Rio niesamowite przeżycie !! Dziękuję wszystkim, którzy się przyczynili do tak wspaniałego wyróżnienia a, szczególności swojemu trenerowi Radkowi i całemu klubowi z Akademii chcę podziękować bo bez nich to by było niemożliwe i całej załodze medycznej z rehasport oraz smart therapy dzięki wielkie !!! - Natalia Brzykcy


Szlifowanie Diamentów

Szlifowanie Diamentów

"Diamenty" z Akademii Judo rozpoczęły szlifowanie swojej formy na Campie w Elblągu. Ponad 800 osób brało udział w treningach z naszym Polskim Mistrzem Waldemarem Legieniem. 15 osobowa grupa z Akademii przez 3 dni brała jak najwięcej z treningów aby w roku 2017 spełniać swoje sportowe cele , Trzymamy za wszystkich kciuki w 2017 roku