Aktualności


Kwiat młodzieży Akademii

Kwiat młodzieży Akademii

Z dziewięcioma medalami wrócili zawodnicy Akademii Judo z zawodów w niemieckim Spremberg. Międzynarodowy Puchar Kwiatu Wiśni odbył się w minioną niedzielę za naszą zachodnią granicą.


O medalach trzech z Czech

O medalach trzech z Czech

Złota Elizy Wróblewskiej i Joanny Milej, brąz Vanessy Machnickiej oraz miejsce w czołowej dziesiątce Kamili Busse – z takim wynikiem wraca Akademia Judo z Grand Prix w Ostrawie. Czeskie zmagania były nader udane dla podopiecznych trenera Radosława Miśkiewicza.


ZAKOPOWER

ZAKOPOWER

Była moc, zakopiańska moc! Od 1 do 11 lutego trenowaliśmy w zimowej stolicy Polski z Masakim Negishi. Swoją pomocą udowodnił, że Kraj Kwitnącej Wiśni spokojnie mógłby nazywać się Krajem Kwitnącego Judo.


Mistrzostwa Wielkopolski 2017

Mistrzostwa Wielkopolski 2017

Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci,Młodzików, Juniorów Mł, Juniorów w Judo- Poznań 19.02.2017 Zawody rozpoczęły się od wyróżnienia osób, które uplasowały się na pozycjach od 1 do 3 w rankingu województwa wielkopolskiego w judo w roku 2016. Zawodnicy udekorowani zostali statuetkami i listami gratulacyjnymi.


Południe Europy zdobyte

Południe Europy zdobyte

Pojechali po doświadczenie, wrócili z medalem. Europejska podróż Akademii Judo Poznań zakończyła się ogromnym sukcesem w skali historii klubu. Wszystko za sprawą pierwszego medalu zawodnika drużyny w turnieju Pucharu Europy.


Kacper Kubiak medalistą Pucharu Europy

Kacper Kubiak medalistą Pucharu Europy

Wow Wow Wow ‼️‼️ Tak Tak Tak to Kacper Kubiak zostaje brązowym medalistą Puchary Europy Juniorów Młodszych w Hiszpańskiej Fuengiroli.


Firma

Firma "ARTE" REKLAMA WIZUALNA nowym partnerem AKADEMII JUDO

Zmieniamy się dla WAS :) a w zmianach pomoże nam nasz nowy partner firma "ARTE" REKLAMA WIZUALNA. W ostatnim czasie podjęliśmy wiele kroków aby pozyskać nowych sponsorów i partnerów dla naszej Akadami.


Darmowe zajęcia judo w ferie zimowe

Darmowe zajęcia judo w ferie zimowe

Kiedy?;- 30.01-10.02.2017 ferie zimowe Wiek?; - 3lata do 101lat :) Gdzie? - Akademia Judo Poznań ul .Głogowska 101 ub ul. Taborowa 1 Kontakt: - TEL.881575676 ;[email protected]


Akademia Judo w kadrze Polski

Akademia Judo w kadrze Polski

Niektóre z tych osób na dobre zagościło w kadrze narodowej swojej grupy wiekowej , inni powracają po kontuzji a zupełnie inni trafiają do kadry po raz pierwszy w swojej karierze sportowej.


Informacja na temat zbliżających się zawodów

Informacja na temat zbliżających się zawodów

Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci, Młodzików i Młodziczek, Juniorów i Juniorek Młodszych, Juniorów i Juniorek w Judo 1.TERMIN I MIEJSCE: 19.02.2017 /niedziela/ - dzieci, młodzicy/czki, juniorzy/rki młodsi/sze i juniorzy/rki