Aktualności


VI Bal Miłośników Akademii Judo

VI Bal Miłośników Akademii Judo

Mega Imprezka tym razem coś dla rodziców. Zapraszamy na coroczny Bal Miłośników Akademii Judo Poznań- tym razem przygrywać będzie nam niesamowity DJ Hektor który wciągnie każdego w wir parkietu.


Półkolonie Zimowe 2017

Półkolonie Zimowe 2017

PÓŁKOLONIE ZIMOWE_ OLIMPIADA SPORTOWA Akademia Judo serdecznie zaprasza wszystkie dzieci w wieku 6-13 lat do uczestnictwa w kolejnej edycji zimowych półkolonii z Akademią. I tym razem oprócz zajęć sportowych, na dzieci czekają niezapomniane atrakcje!


Obóz zimowy 2017

Obóz zimowy 2017

ZIMOWE IGRZYSKA AKADEMII JUDO ZAKOPANE 2017 Poczuj się jak Olimpijczyk, poczuj jak smakuje zwycięstwo , poczuj jak stać na najwyższym stopniu podium, więc wyskocz z nami na 8 dniowe zmagania nie tylko na macie Judo ale zawalcz jak najlepiej potrafisz podczas ZIMOWYCH IGRZYSK AKADEMII JUDO w Polskiej stolicy gór ZAKOPANE


"Powtórka z Rozrywki"

Złote medale ciąg dalszy dla Agaty Szafran i Kacpra Kubiaka tym razem po Bytomiu czas na Puchar Polski w Gdyni. Medalami zdobytymi umocnili się w rankingu Polskiego Związku Judo w swoich kategoriach wagowych.


Ipponująca forma

Ipponująca forma

Zbierająca ostatnio obfite żniwo sukcesów Eliza Wróblewska dołożyła kolejne złote kłosy do swojej kolekcji. Zwycięski debiut na zapleczu niemieckiej Bundesligi i kwalifikacja do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Czego chcieć więcej? Sukcesów pozostałych reprezentantów Akademii Judo? Te też są!


Eliza Wróblewska drugą zawodniczką Pucharu Europy Juniorek Młodszych

Eliza Wróblewska drugą zawodniczką Pucharu Europy Juniorek Młodszych

Eliza Wróblewska drugą zawodniczką Pucharu Europy Juniorek Młodszych podczas zawodów w Bielsku-Białej! Srebro na szyi, uśmiech na twarzy i motywacja na dalszą część sezonu! Oczywiście nie może też zabraknąć kilku słów od naszego "Wróbelka".


Złoci jednak czarni

Złoci jednak czarni

Pomimo wielkich apetytów na najcenniejszy kruszec, to klub GKS Czarni Bytom zasmakował w niedzielę złota. Judoczki ze Śląska zostały drużynowymi mistrzyniami Polski w kategorii młodzieży. Tym samym Akademii Judo przypadło drugie miejsce, do którego należy dodać jeszcze zdobyte dzień wcześniej dwa krążki w zmaganiach indywidualnych.


Podwójny sukces Akademii Judo

Podwójny sukces Akademii Judo

Podwójny sukces Akademii podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Judo. Pierwszy to organizacyjny, ponownie ugościliśmy najlepszych Polskich Judoków w kategorii Młodzież ( 21- 22 lata). A drugi , co najbardziej cieszy, to sukces wynikowy.


Złota Akademia

Złota Akademia

Pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej i worek medali w V Mistrzostwach Judo Dzieci i Młodzików w Tuliszkowie zajęła Akademia Judo Poznań. W turnieju brało udział ponad 400 zawodniczek i zawodników z całej Polski. Akademię reprezentowała 57 osobowa drużyna.


Wróbelki ćwierkały, że będzie złoto, a nasz Wróbelek to potwierdził!

Wróbelki ćwierkały, że będzie złoto, a nasz Wróbelek to potwierdził!

Celujemy w dwa medale - zapowiadał przed weekendem trener Akademii Judo Radosław Miśkiewicz. Ucelowali! Do sobotniego brązu Kacpra Kubiaka, Eliza Wróblewska dorzuciła w niedzielę złoto podczas pilskich zmagań w Pucharze Polski Juniorek młodszych.