Aktualności

10-lecie Akademii Judo

Szczegółów , będzie ogromna ilość więc wyczekujcie i zaglądajcie na to wydarzenie. Ważne abyście zaplanowali sobie w tym terminie czas dla Akademii Judo Ojjjj będzie się działo

Puchar Europy w Słoweńskim Koper za nami

Filip Kubiak , Piotr Muszyński reprezentowali Akademię Judo podczas Pucharu Europy. Obydwoje nasi zawodnicy wygrali po jednym pojedynku i jednym przegranym.

Co te flagi oznaczają

Eliza Wróblewska została powołana do reprezentacji Polski w Mistrzostwach Europy Młodzieży , które odbędą się w Węgierskim Gyor.

Gala () Wigilia Akademii Judo Poznań

Mamy zaszczyt zaprosić tym razem 16 Grudnia 2018 roku w klubie Angello na: Podsumowanie działalności i sportowego całego roku 2018 w naszej Akademii i czas na chwilę refleksji , rozmowy czy spotkań przy Wigilijnym Klubowym Stole.

III Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock zakończony sukcesem

Po wielu wspaniałych walkach nasi zawodnicy wracają do domu z czterema medalami: I miejsce Marcelina Romaniuk II miejsce Jakub Muszyński III miejsce Maciej Jarmuż III miejsce Jan Czerniawski V miejsce Oscar Piłat

Poznańska Dziecięca Liga Judo - etap trzeci już za nami.

Coraz bliżej zakończenia tegorocznej edycji. Pozostała ostania czwarta runda naszej Ligi kto zwycięży kto zbierze cały medal kto zbierze cały dyplom

Anna Zakrzewska Medalistką

Mistrzostw Polski Młodziczek‼️ 40kg to waga w której rywalizowała nasza podopieczna podczas Mistrzostw. Na matach w Rybniku Ania wygrała i przegrała dwa pojedynki co przyniosło jej kolejny medal Mistrzostw Polski

Super Liga Judo - Oleśnica

Wczorajsze zawody w Oleśnicy zdecydowanie można zaliczyć do udanych Nasi zawodnicy pokazali, że są mocni‼️ Cudownie jest potrzeć jak wskazówki z treningów przekładają się na zawodach.