Plany Treningowe 2017/2018

Plany Treningowe 2017/2018

Klub sportowy Akademia Judo Poznań prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży w swoim centrum – sala judo (Dojo Akademii Judo)  przy ulicy Taborowej 1 w Poznaniu oraz w filiach ulokowanych na terenie Poznania i Wielkopolski.


 Klub sportowy Akademia Judo Poznań prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży w swoim centrum – sala judo (Dojo Akademii Judo)  przy ulicy Taborowej 1 w Poznaniu oraz w filiach ulokowanych na terenie Poznania i Wielkopolski.
 Specjalnie przygotowany program szkolenia  „Droga rozwoju Akademii Judo” gwarantuje wszechstronny rozwój dziecka, udział w zawodach i obozach sportowych na każdym etapie sportowej przygody. Program ten to nie skutek przypadku treningu, to specjalistyczny program treningowy , a zarazem rozwój Państwa dziecka.
                                   Przemyślenia – Analiza – Wdrożenie – Realizacja - Skutek – Sukces
 Pierwsze etap szkolenia Państwa dziecka ( 3 – 10 lat) - odbywać się będzie  w grupach naborowych i kontynuacyjnych w Dojo Akademii Judo ( ul. Taborowa 1 w Poznaniu) oraz filiach Klubu ( pozostałe miejsca prowadzenia zajęć na terenie Poznania i Wielkopolski ).
Na tym etapie szkolenia dzieci zapoznają się z podstawowymi elementami judo, poprawiają swoją sprawność fizyczną, uczestniczą w zawodach organizowanych przez nasz klub tj. Poznańska Dziecięca Liga Judo (4 etapy).
Dzieci w wieku 8-10 lat dodatkowo mogą startować 3-4 razy w roku w zawodach poza klubowych  organizowanych przez kluby z Polski.
 Drugi etap (szkolenie sportowe) rozpoczynamy w wieku 11 lat.
 W grupie 11-12 lat (kat. dzieci) treningi odbywać się będą 3 razy w tygodniu. Minimum 2 razy w Dojo Akademii Judo oraz 1 raz w filii klubu, gdzie dziecko rozpoczynało treningi. Dzieci biorą udział w rywalizacji ogólnopolskiej.
 W grupie 13-14 lat (kat. Młodzik) treningi odbywać się będą 4 razy w tygodniu. Minimum 3 razy w Dojo Akademii Judo oraz 1 raz w filii klubu, gdzie dziecko rozpoczynało treningi. Dzieci biorą udział w rywalizacji ogólnopolskiej wraz  Mistrzostwami Polski.
Trzeci etap (szkolenie specjalistyczne) rozpoczynamy w wieku 15 lat.
W grupie „Talent” 15-16 lat treningi odbywać się będą 5 razy w tygodniu w Dojo Akademii Judo. Dzieci biorą udział w rywalizacji ogólnopolskiej, walczą o tytuł Mistrza Polski oraz podejmują pierwsze kroki w walce o kadrę narodową , Mistrzostwa Europy a także Mistrzostwa Świata. 
 Kadra Klubu (16 lat i starsi) - najlepsi zawodnicy naszego Klubu. Uczestnicy Mistrzostw Polski, Pucharów Polski, Pucharów Europy, Mistrzostw Europy, Mistrzostw Świata. Kadra Klubu pozwala spełnić marzenia każdego sportowca i jest najlepszą drogą do tego by zostać Mistrzem Olimpijskim.
                                               
                                            Zapisy do Akademii Judo w sezonie 2017-2018
 Dojo Akademii Judo ul. Taborowa 1– w recepcji, telefonicznie lub drogą mailową (grupy 20 osobowe).
Zapisy w filiach klubu dokonujemy bezpośrednio u trenerów prowadzących telefonicznie lub osobiście na zajęciach Judo oraz Sumo w danym miejscu.
 Dodatkowe informację na [email protected]  lub Tel. 881 575 676
 Podczas zajęć judo wymagany jest strój sportowy:
-koszulka z długim lub krótkim rękawkiem
-spodnie dresowe ( opcjonalnie krótkie spodenki, jednakże może to
skutkować obtarciem kolan - zajęcia w większości odbywają się " w
parterze " a więc na kolanach i czworakach )
-bez obuwia i bez skarpet ( również bez rajstop )
-dzieci nie powinny mieć metalowych ozdób i dodatków ( kolczyki, paski,
bransoletki, gumki do włosów ze skuwkami )