ZMIANY- Harmonogram na sezon 2018/2019!

ZMIANY- Harmonogram na sezon 2018/2019!

Tymczasowa zmiana zajęć z Taborowej 1 w Poznaniu na Drogę Dębińską 12! Grafik pozostałych punktów jest już znany. Szczegóły poniżej.

Z uwagi na zmianę operatora hali przy ulicy  Taborowej 1 i wynikającą z tego zmianą przyłącza mediów i innych spraw z tym związanych,wszystkie zajęcia zostają przeniesione na hale Warty Poznań ul. Droga Dębińska 12. Jest to tymczasowo zmiana i na chwile obecną nie umiemy określić ile potrwa( tydzień czy miesiąc). Rozpoczęcie zajęć w najbliższy poniedziałek 10.09.2018. Staraliśmy się dopasować tymczasowy grafik na Warcie Poznań do docelowego grafiku, który obowiązywać będzie na Taborowej 1.

tymczasowy grafik zajęć Warta Poznań tutaj:  Grafik-Warta.pdf

docelowy grafik zajęć Taborowa Poznań tutaj: GRAFIKTABOROWA.pdf

 Jeśli ktoś ma wątpliwości do któej grupy przyjść prosimy o e-mail na [email protected]

     Poniżej opisujemy KROK po KROKU jak można dołączyć do klubu. Jeśli Twoje dziecko uczęszczało na zajęcia przejdź do punktu: ZAPISY DO AKADEMII JUDO

JAK ROZPOCZĄĆ TRENINGI W AKADEMII

-sprawdzić lokalizację , dni i godziny treningu

-sprawdzić czy w danej lokalizacji prowadzimy zajęcia odpowiednie dla wieku Państwa dziecka (zajęcia w naszym klubie skierowane są do dzieci, które ukończyły 3 lata, liczy się data urodzenia). Młodszych  dzieci do klubu nie przyjmujemy.

- przyjść 10 minut przed rozpoczęciem zajęć  i zgłosić się do trenera prowadzącego(nie trzeba wcześniej się umawiać)

– pierwsze dwa treningi są niezobowiązujące- dziecko może się przekonać czy to sport odpowiedni dla niego 

-ZABRAĆ ODPOWIEDNI STRÓJ I WODĘ:

 na treningu próbnym dziecko musi mieć strój sportowy, czyli koszulka + spodenki – ważne by były bez suwaków, lepiej z długimi nogawkami, obuwie na zmianę (dzieci ćwiczą na bosaka, ale poruszają się po klubie w zmienionym obuwiu, dzięki temu nie wnoszą piachu/brudu na mate (preferowane obuwie typu klapki, japonki), butelkę 0,5 l. wody (bardzo prosimy o zwrócenie uwagi co piją dzieci – unikamy wód słodzonych typu woda cytrynowa/truskawkowa etc, soków i napoi gazowanych). Trener prowadzący wskaże, w którym miejscu na sali taką butelkę można postawić – WAŻNE! Prosimy o podpisywanie lub oznaczanie butelek – np. jakąś naklejką by dziecko wiedziało, która jest jego lub stosowanie bidonów z oznaczeniami.

-CO PRZED TRENINGIEM?

prosimy pamiętać by przed zajęciami pójść z dzieckiem do toalety, by nie było potrzeby wychodzenia w trakcie treningu. Prosimy również o pokazanie dziecku, gdzie znajduje się toaleta.

DODATKOWE INFORMACJE:

NIEPRZEBYWANIE RODZICÓW PRZY MACIE

Jedną z zasad w naszym klubie jest nieprzebywanie rodziców przy macie podczas treningów. Wiemy, że na samym początku będzie to trudne, ale staramy się by dzieci przyzwyczajały się do trenera. Podczas wykonywania ćwiczeń dzieci powinny zwracać uwagę na kolegów i trenera, a nie na rodziców, którzy siedzą w pobliżu. Pierwszy trening jest dla Państwa otwarty, żeby zobaczyć jak wyglądają zajęcia. Po okresie przejściowym, czyli ok. miesiąca od rozpoczęcia sezonu trenerzy będą egzekwowali tą zasadę. Z doświadczenia wiemy, że dzieci dużo lepiej koncentrują się na zajęciach, gdy rodzica nie ma w zasięgu wzroku. Przy salach przygotowane są dla Państwa ławeczki, gdzie mogą Państwo przeczekać trening.

 

DALSZE KROKI PO ODBYCIU PRÓBNYCH ZAJĘĆ:

ZAPISY DO AKADEMII JUDO:

ZAPOZNANIE SIĘ Z DOKUMENTAMII

Prosimy o zapoznanie się z dokumentami członkowskimi klubu: deklaracja członkowska, regulamin Akademii, regulamin opłat, badania sportowe, ubezpieczenie, rezygnacja z członkostwa.

REJESTRACJA UCZESTNIKA NA ZAJĘCIA

ZAPISY na zajęcia JUDO i SUMO, nowych i już trenujących dzieci, odbywają się tylko  w formie elektronicznej, na stronie klubu https://akademiajudo.sportsmanago.pl/rekrutacja  Po zakończeniu rejestracji należy wydrukować wygenerowaną deklarację przez system , podpisać i oddać  trenerowi przed najbliższymi zajęciami lub dostarczyć do recepcji klubu(Taborowa 1 w Poznaniu) od poniedziałku do piątku w godzinach od 16:30 do 21:30 . Dokumenty zawierają dokładne informację m.in. opłat członkowskich, numeru konta i zasad dokonywania płatności oraz potwierdzają zapoznanie się z w/w regulaminami/dokumentami. – brak deklaracji może skutkować, że trener nie dopuści dziecka do zajęć

BADANIA SPORTOWE (szczegóły tutaj)

– w przypadku grup Judo dzieci powyżej 6 roku obowiązkowe jest wykonanie badań sportowych (wykonuje się je w Poradni Medycyny Sportowej, badania trzeba powtarzać co 6 miesięcy). Do klubu należy przekazać kopię badań, oryginał zostawiają Państwo dla siebie. Brak badań skutkuje niedopuszczeniem do zajęć do momentu przedstawienia aktualnego zaświadczenia.

OPŁATY (szczegóły tutaj)

Opłata podzielona jest na 2 części:

1. Opłata członkowska roczna w wysokości 50zł każdego roku (wrzesień -sierpień) –opłata płatna do 30.09.br lub przy zapisie dziecka na zajęcia. Członek klubu otrzyma: klubową koszulkę, herb klubu do naszycia na judogi , zniżki na zajęcia judo i wszystkie przywileje członka klubu

2. Opłata  miesięczna( w skład opłaty wchodzi: możliwość uczestnictwa w zajęciach oraz ubezpieczenie)

  1. miesięczna( w skład opłaty wchodzi: możliwość uczestnictwa w zajęciach oraz ubezpieczenie)
  2. Opłata miesięczna- za zajęcia  Judo  płatna do 10- tego każdego miesiąca za miesiąc z góry .
  3. Do wpłaty  po terminie doliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 10zł do kolejnego miesiąca.
  4. 100zł miesięcznie za 1 dziecko trenujące w klubie ,będące członkiem klubu
  5. 80zł miesięcznie za 2 dziecko trenujące w klubie ,będące członkiem klubu
  6. 50zł miesięcznie za 3 dziecko trenujące w klubie ,będące członkiem klubu
  7. 0zł miesięcznie za 4 i kolejne dziecko trenujące w klubie ,będące członkiem klubu
  8. 150zł osoby, które nie dotrzymają zobowiązań członkowstwa Klubu (brak opłaty za członkostwo w br.)
  9. 50zł każde dziecko trenujące w klubie , będące członkiem klubu . W miesiącu gdzie występują ferie zimowe w br.  i nie odbywają się tam w tym okresie zajęcia judo.
  10. 40zł   – opłata rezerwacyjna w przypadku nieobecności  dziecka przez cały miesiąc na zajęciach judo

Składka członkowska roczna oraz miesięczna jest stała- bez względu na ilość odbytych treningów w danym miesiącu i niezależna od faktycznych obecności dziecka. Nie ma możliwości odliczania części opłaty (w przypadku krótszej niż miesiąc). Miesiące wakacyjne (letnie ) nie są składkowe. W przypadku nieobecności dziecka na treningu z powodu choroby lub innej ważnej przyczyny , dziecko ma prawo odrobić zajęcia w dowolnej placówce naszego klubu. W przypadku nieodbytego treningu z powodu wyjazdu trenera na zawody lub nie odbycia się treningu np. z powodu braku sali ( sale szkolne mogą być użyte do organizacji rady pedagogicznej) dziecko ma prawo odrobić trening w dowolnej placówce.

 

Nr Konta: PKO BP SA: 52 1020 4027 0000 1202 0779 6644

UBEZPIECZENIE (szczegóły tutaj)

Uczestnik zajęć judo  w Klubie Sportowym Akademia Judo  zostaje objęty ubezpieczeniem jeśli spełni następujące warunki:

Posiada opłaconą opłatę członkowską

Posiada opłacone na bieżąco opłaty miesięczne

Posiada aktualne badania sportowo lekarskie

Dostarczył i podpisał deklarację członkowską

 

REZYGNACJA Z CZŁONKOSTWA (szczegóły tutaj)

a.   rezygnacja z członkostwa w klubie musi mieć formę pisemną – poprzez formę pisemną rozumiemy pismo lub jego skan                   przesłany na adres korespondencyjny klubu lub adres mailowy. Rezygnację należy złożyć na 10 dni przed końcem miesiąca, aby rezygnacja obowiązywała od następnego miesiąca (czyli aby zrezygnować od kwietnia, rezygnacja musi wpłynąć do klubu do 20 marca)

 b.  samo zaprzestanie przychodzenia na treningi nie jest równoznaczne z rezygnacją z członkostwa, obowiązek opłacania         składek mija w momencie złożenia rezygnacji  

c.  aby rezygnacja została przyjęta muszą być uregulowane wszystkie zobowiązania wobec klubu, w tym płatności.

 

                                                     SZKOLENIE W AKADEMI JUDO POZNAŃ

Klub sportowy Akademia Judo Poznań prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży w swoim centrum – sala judo (Dojo Akademii Judo)  przy ulicy Taborowej 1 w Poznaniu oraz w filiach ulokowanych na terenie Poznania i Wielkopolski.

Specjalnie przygotowany program szkolenia  „Droga rozwoju Akademii Judo” gwarantuje wszechstronny rozwój dziecka, udział w zawodach i obozach sportowych na każdym etapie sportowej przygody. Program ten to nie skutek przypadku treningu, to specjalistyczny program treningowy , a zarazem rozwój Państwa dziecka.

 

Przemyślenia – Analiza – Wdrożenie – Realizacja - Skutek – Sukces

 

Pierwsze etap szkolenia Państwa dziecka ( 3 – 10 lat) - odbywać się będzie  w grupach naborowych i kontynuacyjnych w Dojo Akademii Judo ( ul. Taborowa 1 w Poznaniu) oraz filiach Klubu ( pozostałe miejsca prowadzenia zajęć na terenie Poznania i Wielkopolski ).

 

Na tym etapie szkolenia dzieci zapoznają się z podstawowymi elementami judo, poprawiają swoją sprawność fizyczną, uczestniczą w zawodach organizowanych przez nasz klub tj. Poznańska Dziecięca Liga Judo (4 etapy).

Dzieci w wieku 8-10 lat dodatkowo mogą startować 3-4 razy w roku w zawodach poza klubowych  organizowanych przez kluby z Polski.

 

Drugi etap (szkolenie sportowe) rozpoczynamy w wieku 11 lat.

 

W grupie 11-12 lat (kat. dzieci) treningi odbywać się będą 3 razy w tygodniu. Minimum 2 razy w Dojo Akademii Judo oraz 1 raz w filii klubu, gdzie dziecko rozpoczynało treningi. Dzieci biorą udział w rywalizacji ogólnopolskiej.

W grupie 13-14 lat (kat. Młodzik) treningi odbywać się będą 4 razy w tygodniu. Minimum 3 razy w Dojo Akademii Judo oraz 1 raz w filii klubu, gdzie dziecko rozpoczynało treningi. Dzieci biorą udział w rywalizacji ogólnopolskiej wraz  Mistrzostwami Polski. 

Trzeci etap (szkolenie specjalistyczne) rozpoczynamy w wieku 15 lat.

W grupie „Talent” 15-16 lat treningi odbywać się będą 5 razy w tygodniu w Dojo Akademii Judo. Dzieci biorą udział w rywalizacji ogólnopolskiej, walczą o tytuł Mistrza Polski oraz podejmują pierwsze kroki w walce o kadrę narodową , Mistrzostwa Europy a także Mistrzostwa Świata. 

Kadra Klubu (16 lat i starsi) - najlepsi zawodnicy naszego Klubu. Uczestnicy Mistrzostw Polski, Pucharów Polski, Pucharów Europy, Mistrzostw Europy, Mistrzostw Świata. Kadra Klubu pozwala spełnić marzenia każdego sportowca i jest najlepszą drogą do tego by zostać Mistrzem Olimpijskim.

 

 

PLANY TRENINGOWE