Mini obóz dla dzieci Akademii Judo

Mini obóz dla dzieci Akademii Judo

Olympic Camp-Gwiazdy Igrzysk. Tym razem gościem specjalnym jest Jimmy Pedro! Informacja ta skierowana jest dla zawodników Akademii Judo Poznań urodzonych w roku 2006-2010.

Jimmy Pedro- jest to wyjątkowy sportowiec jako zawodnik, a także jako trener! Dlaczego? Sam Jimmy zdobył dwa brązowe medale Igrzysk Olimpijskich w Atlancie oraz Atenach. Trener także spełniony: 2 złote medale podopiecznej Kayla Harrison w Londynie i Rio de Janeiro oraz dobrze nam znanego, z poprzedniej edycji Olympic Camp, Stevens Travis.który zdobył srebrny medal podczas Igrzysk w Rio de Janeiro. Czy Ronda Rousey, która w roku 2008 wywalczyła medal brązowy. Ponadto Jimmy Pedro to Mistrz Świata Seniorów, zdobywca wielu medali i odznaczeń jako trener. To właśnie on będzie głównym bohaterem III edycji Olympic Camp – Gwiazdy Igrzysk!

3-dniowy obóz judo organizowany w dniach 17-19.04.2019 to pionierski projekt w polskim judo, który ma na celu odbudowę olimpijskich tradycji. Nastula, Legień, Szczepańska – szukamy ich następców! Aby ich znaleźć, chcemy czerpać wskazówki od najlepszych. Co roku będziemy spotykać się na niepowtarzalnym campie z żywą legendą olimpijską, więc dołącz do nas i bądź w Luboniu koło Poznania z Akademią Judo oraz gwiazdą igrzysk.

Termin : 17-19.04.2019

Miejsce: LOSIR- Luboński Ośrodek Sportu i Rekreacji w Luboniu ul. H.Kołłątaja 2 w Luboniu

W trosce o Wasze dzieci chcemy zapewnić dla Państwa całodniową opiekę w dniach 18-19.04.2019 w godzinach 9:30-17:30.W czasie trwania Campu (czwartek, piątek) odbędą się każdego dnia 2 treningi z Mistrzem oraz zapewniony jest obiad. Pomiędzy treningami czas na odpoczynek oraz gry i zabawy z dziećmi. Na uroczyste otwarcie campu w dniu 17.04( środa) o godzinie 19:00 dzieci przyjeżdżają z rodzicami.

Koszt Campu z pozostawieniem dziecka pod naszą opiekę w czw i pt to 150 zł.

Jest możliwość przychodzenia na same treningi- rodzic przyprowadza i odbiera dziecka- koszt 130zł.

Zapisy trwają do dnia 12.04.2019r.u trenera prowadzącego, w recepcji klubu bądź w biurze dokonując wpłaty 130zł lub 150zł ( w zależności od wyboru opcji).

Szczegółowy program campu na stronie: www.judo-olympic-camp.pl

 Uwaga! Każdy uczestnik otrzymuję pamiątkowy worek treningowy  Zapraszamy!