Kalendarz wydarzeń klubowych

Poznańska Dziecięca Liga Judo:
1 zawody - 1.03.2020
2 zawody- 24.05.2020
3 zawody- 11.10.2020
4 zawody- 06.12.2019

Egzamin na pas:
14.06.2020

Gala Akademii Judo
13.12.2020

Obozy zimowe:
4.01-17.01.2020 Zakopane
25.01-1.02 Borowice

Obozy letnie :
11.07- 18.07.2020 Dźwirzyno
14.07-24.07.2019- Obóz Grabina/ kadra
01.08-09.08.2020- Cetniewo Młodzik, Junior Mł
15.08-23.08.2020- Grabina/ kadra

 

KALENDARZ NA ROK 2020


STYCZEŃ:
4.01-17.01- obóz Zakopane
14.01.2020- Randori Frankfurt
18.01.2020- Puchar Polski Seniorów-Józefów
25.01-1.02.2020- Obóz Borowice

 

LUTY:
14.02.2020- Bal Akademii Judo
14.02-16.0202.2020-Pucha Europy Fuengirola Hiszpania (Junior Młodszy)
15.02.2020- Mistrzostwa Wielkopolski
18.02.20- Randori Frankfurt
23.02.2020- Puchar Polski Juniorów- Opole
24.02.2020- IJL Kraków (Młodzik)
29.02-1.03.2020- Puchar Świata Seniorów- Warszawa

 

MARZEC:
07.03-09.03.2020- Mistrzostwa Polski Juniorów- Kąty Wrocławskie
07.03-08.03.2020- Puchar Europy Zagrzeb Chorwacja Junior Młodszy
10.03.2020- Randori Frankfurt
14.03-15.03.2020- Puchar Polski Juniorów Młodszych- Piaseczno
21.03-22.03.2020- Turenij Dzieci SuchyLas
21-22.03.2020-Juniorzy Młodsi Suchy Las
27.03.-28.03.2020- sumo????
29.03.2020- IJL Bytom (Młodzik)
30.03.2020-Eliminacje OOM Junior Młodszy

 

KWIECIEŃ:
4.02.2020- Turniej Tuliszków (Młodzik)
04.04- 05.04.2020- Puchar Europy Juniorów Lignano Włochy
04.04-05.04.2020- Puchar Europy Juniorów Młodszych Teplice Czechy
04.04.2020- Mistrzostwa Polski Masters Amatorów Luboń
05.04.2020- Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych
17.04.2020- Warszawa (turniej dzieci)
18.04.2020- Mistrzostwa Polski Młodzieży
19.04.2020- Puchar Polski Młodzików Bielsko-Biała
21.04.2020- Randori Frankfurt
24.04-25.04.2019- OOM Zamość (Junior Młodszy)

 

MAJ:
1-3.05.2020- Mistrzostwa Europy Seniorów Praga
02.05-3.05.2020- Cadet Europen Judo Cap Rumunia (Junior Młodszy)
05.05.2020- Randori Frankfurt
8.05-10.05.2020- MPJ Sumo Mysłowice
8-10.05.2020- Grand Prix Baku
9.05.2020- wyjazd Szubin (Dzieci)
9.05-10.05- Junior Europen Judo Cap, Kaunas Litwa (Junior)
16.05-17.05.2020- Puchar Europy Juniorów Młodszych Bielsko-Biała
22.05-24.05.2020- Integracja
23.05.2020- Puchar Polski Seniorów Piła
26.05.2020- Randori Frankfurt
31.05.2020- Puchar Polski Młodzików- Judo Baltic Cup Gdynia
31.05.2020- Puchar Polski Juniorów Młodszych- Judo Baltic Cup Gdynia
30.05-31.01. 2020- Junior Europen Judo Cup, Leibnitz Austria

 

CZERWIEC:
05.06-11.06- Porec Camp
06.06.2020- Turniej Lipno (Dzieci)
08.06-09.06 - wyjazd Berlin
13.06.2020-MMMA Sumo Kobylin
14-15.06.2019- Mistrzostwa Polski Kadet- Bielawa 2004- 2003 r (SUMO)
15.06- wyjazd Lipno (młodzik)
20.06-21.06.2020- Puchar Europy Juniorów Poznań
24.06-08.07.2020- Japonia
28.06-30.06- Mistrzostwa Europy Juniorów Młodszych Ryga
29-30.06.2019- MP Juniorów - Zamość 2002- 2001 (SUMO)

 

LIPIEC:
11.07-18.10.2020- obóz Dźwirzyno
14.07-24.07.2020- obóz Grabina

 

SIERPIEŃ:
1.08-9.08.2020- obóz Cetniewo
15.08-23.08- obóz Grabina

 

WRZESIEŃ:
5.09-6.09.2020- Puchar Polski Juniorów- Sochaczew
12.09-13.09.2020- Puchar Europy Juniorów- Bratysława Słowacja
15.09.2020- Randori Frankfurt
19.09.2020- IJL Wrocław ( Dzieci)
26.09- Warsaw Judo Open (Młodzik)

 

PAŹDZIERNIK :
3.10-4.10.2020- Mistrzostwa Polski Seniorów Trzcianka
13.10.2020- Randori Frankfurt
17.10.2020- wyjazd Paryż
17.10-19.10.2020- AC Malaga
18.10.2020- Turniej Rawicz (Dzieci)
23.10-25.10.2020 GS Abu Dhabi
24.10.2020- XI Memoriał im. Jigoro Kano

 

LISTOPAD:
03.11.2020- Randori Frankfurt
07.11.2020- Puchar Polski Juniorów Młodszych Bytom
14.11.2020-IJL Gdańsk (Młodzik)
22.11.2020- Przemęt (Dzieci)

 

GRUDZIEŃ:
5.12.2020- IJL Opole (Dzieci)