Basia Dubkiewicz
Prowadzona grupa:
Dzieci
Stopień judo: I DAN
Opis: Swoją przygodę z judo zaczęłam mając 12 lat. Szybko przygoda przerodziła się w pasje, a następnie w sposób na życie. Jako zawodniczka wielokrotnie stawałam na najwyższym stopniu podium Mistrzostw Polski, Pucharów Polski. Przez 15 lat byłam sędziną. Sędziowałam klubowe, regionalne i Ogólnopolskie zawody. Największym wyróżnieniem był mój udział w Letnich Światowych Igrzyskach w Judo w Los Angeles, gdzie jako jedyna Polka sędziowałam zawody. Obecnie skupiłam się na pracy trenerskiej co przynosi mi największą radość, mogąc obserwować rozwój moich podopiecznych i ich sukcesy.
Sonja Liber
Prowadzona grupa:
Dziewczynki 8-15lat
Stopień judo: I DAN
Opis: Jako zawodniczka trenowałam Judo przez 13 lat, byłam reprezentantką Kadry Narodowej i dwukrotnie startowałam na Mistrzostwach Europy Juniorów Młodszych. Najważniejszym medalem dla mnie jest ten, który sprezentowałam sobie na zakończenie mojej kariery zawodniczej - brązowy medal Mistrzostw Polski Młodzieży. Trenowałam w kilku klubach, które na zawsze pozostaną w moim sercu, jednak to w Akademii Judo Poznań znalazłam swój sportowy dom i “judo rodzinę”. Trenując młode pokolenie chciałabym przekazać pasję do uprawiania judo, które jest wymagającym sportem, ale jednocześnie daje mnóstwo radości.
Radosław Miśkiewicz
Prowadzona grupa:
Dzieci, Kadra Klubu(młodzik , junior młodszy , junior, senior)
Stopień judo: II DAN
Opis: Jako dziecko trenowałem wiele sportów lecz Judo zostało na zawsze. To jest sport , który rozwija pod każdym względem fizycznym jak i mentalnym , psychicznym. Dlatego też próbuje przekazać to swoim podopiecznym tym najmłodszym i najstarszym tą wspaniała dyscyplinę sportu.
Angelika Kowalczyk
Prowadzona grupa:
Dzieci
Stopień judo: I DAN
Opis: Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji i radości to cudowne móc przekazywać swoją wiedzę młodszym. Patrzeć jak małymi kroczkami podwyższają swoje umiejętności. Wiem, jak ważny w ich życiu jest prawidłowy rozwój fizyczny i psychiczny, dlatego każdy trening dopasowany jest do danej grupy.
Dariusz Migdałek
Prowadzona grupa:
Dzieci
Stopień judo: II dan
Opis: Sport od zawsze był moją wielką pasją. Judo trenowałem od 9 roku życia, reprezentując barwy klubowe oraz narodowe w licznych zawodach przez kolejne 12 lat. Wieloletnie doświadczenie zawodnicze oraz przygotowanie metodyczno-pedagogiczne pozwalają mi na pełne pasji i zaangażowania prowadzenie kreatywnych zajęć z dziećmi, które uczestnicząc w treningach judo mają szansę rozwijać swoją ogólną sprawność fizyczną oraz kształtować swój charakter.
Kamila Busse
Prowadzona grupa:
Dzieci
Stopień judo: I dan
Opis: Jestem Trenerka jak i zawodniczka. Judo jest połowa mojego życia Lubie zarażać moją pasją najmłodszych.Serdecznie zapraszam na zajęcia! Gwarantuje świetna zabawę i rozładowanie nadmiernej Energii
Joanna Witkowska
Prowadzona grupa:
Dzieci
Stopień judo: I dan
Opis: 17 lat trenuję judo. Byłam reprezentantką Kadry Narodowej Judo, wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski i Pucharów Europy. Posiadam stopień mistrzowski I dan. Judo jest moją pasją. Na treningach dzieci uczą się bawiąc.
Agnieszka Nowak
Prowadzona grupa:
Dzieci
Stopień judo: I dan
Opis: Wieloletnia praca na treningach i obozach pozwoliła mi wywalczyć wiele medali na Mistrzostwach Polski i Ogólnopolskich Olimpiadach Młodzieży. Natomiast najważniejszym dla mnie osiągnięciem jest medal z Młodzieżowych Mistrzostw Polski oraz z Międzynarodowych zawodów we Włoszech z 2002 roku. Obecnie swoją wiedzę przekazuje dzieciom na treningach, którym zawsze powtarzam, że sukces jest na wyciągnięcie ręki
Kamil Koperski
Prowadzona grupa:
Dzieci , Juniorzy Młodsi
Stopień judo: III dan
Opis: 0
Łukasz Szafran
Prowadzona grupa:
Studenci
Stopień judo: I dan
Opis: Swoje pierwsze kroki na macie postawiłem w wieku 5lat. Długoletnia przygoda przerodziła się w sport wyczynowy, gdzie przez 7lat jako reprezentant Kadry Narodowej walczyłem na arenie międzynarodowej. Obecnie prowadzę treningi judo, a także zajęcia ogólnorozwojowe dla osób dorosłych oraz studentów.
Jan Wallus
Prowadzona grupa:
Dzieci
Stopień judo: II dan
Opis: Odkąd pamiętam zawsze interesowały mnie sporty ekstremalne, przede wszystkim sporty walki. Mając 10 lat zacząłem trenować judo, z małymi przerwami, robię to do dziś i niezmiennie sprawia mi to ogromną frajdę :). Praca z dziećmi jest dla mnie wyzwaniem (chciałbym kiedyś, któregoś z moich wychowanków zobaczyć z medalem olimpijskim na piersi), ale również wielką przyjemnością.
Joanna Milej
Prowadzona grupa:
dzieci, przedszkola
Stopień judo: I DAN
Opis: Praca z dziećmi daję mi dużo radości. Cieszę się, ze mogę przekazywać swoja wiedzę najmłodszym zawodnikom Akademii.
Anita Szafczyk
Prowadzona grupa:
dzieci, przedszkola
Stopień judo: I Dan
Opis: .